Meist

Loodus-Traditsioonid-Kvaliteet-Värskus-Klient on kuningas


AS Estplant asutati aastal 2001 ja ettevõte on tegelenud jõulukuuskede müümisega alates aastast 2006. Tänaseks oleme suurimad jõulukuuskede tootjad Baltimaades ja meil on kliente kaheteistkümnes Euroopa riigis. Aastal 2013 tootsime ligi 200 000 puud ning me plaanime suurendada tootmist kuni 500 000 puuni aastas.

Kuid maht pole AS Estplanti jaoks eesmärk omaette – me tahame tõestada, et meie tootmis-, müügi- ja logistikameeskond saab teile pakkuda järgmist:

• õigeaegselt kohaletoimetatud tippkvaliteediga toodang ükskõik kuhu Euroopas

• lai suuruste ja liikide valik

• karmis ja külmas kliimas kasvanud puud, mis tagab värskuse ja võimaldab pikemat transporti

• moodne tipptootmine, mis võtab tõsiselt looduslikku ja ühiskondlikku vastutust

• õige hinnaga toote garanteerimine.

AS Estplant kasvatab puid 800 hektaril Lõuna-Eesti viljakal mullal. Kasvatame liike, mis suudavad kohanduda Eesti karmi kliimaga ning puude suurepärase kvaliteedi tagamiseks kasutame üksnes Euroopa ja Põhja-Ameerika valitud seemneallikatest pärit seemneid.

Oma tootmises kasutame kõige moodsamaid masinaid, mis tagavad mõistliku ja efektiivse tootmise võimalikult madala hinnaga.

Viimase 7 aasta toodang ja saak on näidanud, et puudele on karm kliima kasuks tulnud – see peegeldub looduslikus putukate ja seente puudumises. Lisaks on tagatud puude värskus tänu varakult saabuvatele öökülmadele septembris ja oktoobris.

MEIE MEESKOND JA OMANIKUD

Esitleme uhkusega AS Estplanti professionaalset meeskonda ja kolme omanikku Taanist, kes juhivad ja kontrollivad kogu ahelat alates seemnest kuni jaemüügikohani Euroopas.
Vajuta siia, et tutvuda lähemalt!

MEIE KLIENDID JA LOGISTIKA


Varustame hulgimüüjaid, suuremaid jaemüügikette, aianduskeskusi ja jaemüüjaid, kes ostavad korraga vähemalt 200 puud.
Ükski klient pole liiga suur ega liiga väike.
Tarnime mitmete erinevate ühikutega nt CT-kaubaalused, CC-konteinerid või kaubakastid (pallet boxes).